Kancelaria
Usługi
Klienci indywiduwalni
Klienci biznesowi
Odszkodowania
Blog
Kontakt

Usługi

Świadczymy usługi prawne w granicach obowiązujących przepisów z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych, w sposób przystępny dla Klientów i zgodny z normami etycznymi. Cechuje nas entuzjazm, kreatywność i nowoczesne podejście do świadczenia usług pomocy prawnej. Udzielane przez nas kompleksowe doradztwo prawne obejmuje: konsultacje, porady prawne, sporządzanie projektów umów, opinii prawnych oraz pism procesowych. Zastępujemy Klientów przed organami ścigania, w toku postępowań sądowych, administracyjnych oraz egzekucyjnych. Prowadzimy stałą współpracę z kancelariami notarialnymi, kancelariami komorniczymi, księgowymi, tłumaczami oraz rzeczoznawcami majątkowymi.
Klienci indywiduwalni

Kancelaria ukierunkowana jest na rozwiązywanie problemów prawnych, z którymi Klienci indywidualni spotykają się w swoim życiu prywatnym i zawodowym. Powierzone sprawy prowadzone są rzetelnie, terminowo oraz z pełnym zaangażowaniem.

Klienci biznesowi

Oferujemy rzetelną i fachową pomoc w każdej sferze działalności prowadzonej przez Klienta. Kompleksowość świadczonych usług to przede wszystkim wsparcie klienta począwszy od momentu powstania idei podmiotu, przez czynności rejestracyjne, aż po obsługę podczas aktywności na rynku.

Odszkodowania

Zapewniamy pomoc prawną w zakresie dochodzenia szerokiej gamy roszczeń odszkodowawczych, zarówno na osobie jak i mieniu. Świadczymy usługi prawne dotyczące dochodzenia świadczeń odszkodowawczych dla osób fizycznych oraz klientów biznesowych.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
TOMASZ KOS

ul. 11 Listopada 23
95-040 Koluszki


adres do korespondencji:
ul. Głowackiego 27C lok. 53
95-040 Koluszki