Kancelaria
Usługi
Klienci indywiduwalni
Klienci biznesowi
Odszkodowania
Blog
Kontakt

Klienci biznesowi

Kancelaria oferuje rzetelną i fachową pomoc w każdej sferze działalności prowadzonej przez Klienta. Kompleksowość świadczonych usług to przede wszystkim wsparcie klienta na wszystkich obszarach działalności od momentu powstania idei podmiotu, przez czynności rejestracyjne, wspierające, aż po obsługę podczas aktywności na rynku profesjonalnych podmiotów. W zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, proponujemy doraźną, jak i stałą, comiesięczną obsługę prawną, uzależnioną od indywidualnych potrzeb, zarówno w kancelarii jak i w siedzibie przedsiębiorcy. Prowadzimy sprawy z zakresu:
Prawo cywilne

Prawo cywilne to trudna dziedzina, ale nasi specjaliści podejmują się wyzwania każdej sprawy, z jaką przychodzą do nas Klienci. Oferując indywidualne podejście, słuchając i doradzając, jesteśmy w stanie wypracować rozwiązania, jak najbardziej korzystne dla Klienta.

Prawo administracyjne

Doradzamy, pomagamy, szukamy rozwiązań celem załatwienia wszelkich spraw z zakresu prawa administracyjnego. Oferujemy pomoc prawną w zakresie udzielania porad, wydawania pisemnych opinii, oraz prowadzenia i reprezentowania Klientów przed uprawnionymi organami, samorządowymi kolegiami odwoławczymi, oraz sądami administracyjnymi.

Prawo gospodarcze

W naszym zespole znajdują się specjaliści posiadający szeroką wiedzą z dziedziny prawa. Wielu z nich zajmuje się sprawami z zakresu prawa gospodarczego. Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne podejście oraz możliwość pomyślnego rozwiązania nawet najtrudniejszych spraw.

Prawo handlowe

Nasi prawnicy, notariusze i szereg innych specjalistów oferują profesjonalne podejście do każdego Klienta. Zajmujemy się sprawami również z zakresu szeroko pojętego prawa handlowego. Gwarantujemy przekraczanie utartych schematów, dla maksymalnych efektów.

Inne

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług niezależnie od tego, z jakim problemem prawnym się zmagacie. Szereg wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin oferuje rzetelną pomoc. Stawiamy nie tylko na wiedzę, owocne rozwiązania, ale i kreatywne myślenie, które wbrew pozorom na tym polu również jest potrzebne.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
TOMASZ KOS

ul. 11 Listopada 23
95-040 Koluszki


adres do korespondencji:
ul. Głowackiego 27C lok. 53
95-040 Koluszki