Strona główna
Kancelaria
Usługi
Klienci indywidualni
Prawo cywilne
Prawo administracyjne
Windykacja i antywindykacja
Prawo pracy
Prawo karne
Klienci biznesowi
Prawo cywilne
Prawo administracyjne
Prawo gospodarcze
Prawo handlowe
Inne
Odszkodowania
Blog
Zasiedzenie, czyli jak nabyć cudzą nieruchomość za darmo zgodnie z prawem albo ją stracić
Zasady odpowiedzialności za zalanie mieszkania sąsiadowi
Kontakt

+48 607 580 927   biuro@kos-kancelaria.pl

KLIENCI INDYWIDUALNI

Kancelaria ukierunkowana jest na rozwiązywanie problemów prawnych, z którymi Klienci indywidualni spotykają się w swoim życiu prywatnym i zawodowym. Powierzone sprawy prowadzone są rzetelnie, terminowo oraz z pełnym zaangażowaniem. Podczas konsultacji prawnych Klient informowany jest o skutkach prawnych podejmowanych decyzji, oraz o wynikach podejmowanych działań. Partnerskie relacje z Klientem, sprawna komunikacja oraz efektywną współpraca pozwalają osiągnąć rezultaty gwarantujące satysfakcję Klienta. Prowadzimy sprawy z zakresu:

WIĘCEJ
...

PRAWO CYWILNE

Oferujemy rzetelną pomoc z szeroko rozumianego prawa cywilnego. Zakres doradztwa i pomocy prawnej obejmuje prawo rzeczowe, zobowiązań, spadkowe i rodzinne. Gwarantujemy zachowanie poufności, nieszablonowe myślenie i poszukiwanie rozwiązań jak najbardziej korzystnych dla Klienta.

WIĘCEJ
...

PRAWO ADMINISTRACYJNE

Doradzamy i szukamy rozwiązań celem załatwienia wszelkich spraw z zakresu prawa administracyjnego. Oferujemy pomoc prawną w zakresie udzielania porad, wydawania pisemnych opinii, oraz prowadzenia i reprezentowania Klientów przed uprawnionymi organami, samorządowymi kolegiami odwoławczymi, oraz sądami administracyjnymi.

WIĘCEJ
...

WINDYKACJA I ANTYWINDYKACJA

Pomagamy Wierzycielom w odzyskaniu pieniędzy od dłużników którzy nie płacą. Chronimy Dłużników przed niezasadną windykacją. Świadczymy pomoc prawną na rzecz Wierzycieli i Dłużników.  Zapewniamy indywidualne podejście, fachowe doradztwo i pomoc, którą Klienci uzyskują w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia.

WIĘCEJ
...

PRAWO PRACY

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług niezależnie od tego, z jakim problemem prawnym się Państwo zmagacie. Czyniąc zadość potrzebom pracowników oferujemy wsparcie prawne w trakcie negocjacji i konstruowania umów pracę, oraz podczas prowadzenia sporów sądowych. 

WIĘCEJ
...

PRAWO KARNE

Oferujemy szeroko rozumianą pomoc w zakresie prawa karnego. Obsługa dostosowywana jest do stopnia trudności przedstawionej przez Klienta sprawy oraz jego oczekiwań. Gwarantujemy indywidualne podejście, zachowanie poufności i owocną współpracę.

 

ul. 11 Listopada 23
95-040 Koluszki
adres do korespondencji:
ul. Głowackiego 27C lok. 53
95-040 Koluszki 

 

tel. +48 607 580 927
biuro@kos-kancelaria.pl
tomasz@kos-kancelaria.pl